Gücümüz sizi yarı yolda bırakmaz
0 312 385 7 200
  • Türkiye'nin en dinamik jeneratörlerine uygun fiyatlarla sahip olma avantajını sizde yakalayın
  • 30 kVA - 150 kVA arası ürünlerde kampanyalı fiyatlar için bizimle irtibata geçin
  • Dynamic Power sizin enerjiniz
  • Kalite, Güven ve Uygun Fiyat...
  • Dynamic Power Dinamik Enerji Güvencesiyle
  • Gücümüz sizi yarı yolda bırakmaz

KURUMSAL

1995 yılında tanıştığımız ve meslek olarak edindiğimiz jeneratör camiasında, kurumsal firmalarda yıllarca çalıştıktan sonra, edindiğimiz tecrübelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle DİNAMİK GİRİŞİM ENERJİ LTD. ŞTİ. olarak siz değerli müşterilerimize doğru ve saygılı hizmeti sunmaktayız.

20 yılı aşkın bir süre içerisinde hizmet etmiş olduğumuz JENERATÖR VE ENERJİ OTOMASYONU PİYASASI' nda edindiğimiz bilgi birikimimiz ile
1 kVA 'dan 2500 kVA 'ya kadar TEKLİ JENERATÖR SİSTEMLERİ ile ve ÇOKLU JENERATÖR SENKRONİZASYONU ile hizmet vermekteyiz.

Bütün bunların yanında jeneratör sistemlerinin olmazsa olmazı ve tamamlayıcı nitelikte Senkronizasyon Otomasyonu, Transfer Pano Sistemleri, Dağıtım Panoları, PLC ve SCADA Sistemleri ile jeneratör grupları teknik servis hizmetleri de yapmakta olduğumuz işlerimizin büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

Siz müşterilerimize ve küçük, orta ve büyük kapsamlı işletmelerinize hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Jeneratör satışı ve servisi konusunda 20 yıllık tecrübemiz ve yıllardır süregelen çalışmalarımız neticesinde siz değerli müşterilerimizin çözüm ortaklığını yapmaya aday bir firmayız. Türkiye Jeneratör sektörünün en önde gelen firması ile birlikte çalışmaktayız.

Bununla birlikte şalt otomasyon ile senkronizasyon sistemleri konusunda da yeni ismimizle faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Ayrıca Satış Sonrası Hizmetler konusunda 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz. Dinamik Girişim Enerji olarak varlığımızı sürdürebilmemiz açısından müşteri memnuniyeti birinci ilkemizdir.